Reklama

Abonamenty dla Producentów i Dystrybutorów.

Pozwól już dzisiaj swoim klientom oglądać, porównywać i dzielić się z przyjaciółmi Twoimi produktami. Dodaj swoje produkty do naszej bazy niech wszyscy poznają Twoją ofertę. Każdy dodany przez Ciebie produkt ma swoją kartę na której znajdują się informację o cenie, wymiarach, kolorze, materiale i co najważniejsze gdzie kupić produkt z linkiem do Twojego sklepu lub sieci dystrybucji. Twoje Inspiracje oferują niespotykany dotąd poziom bezpośredniego zaangażowania klientów w rzeczywiste produkty i w markę. Zamów teraz odpowiedni dla Twoich potrzeb pakiet abonamentowy.

Logotyp Tak Tak Tak Tak
Opis firmy Tak Tak Tak Tak
Aktywny link do strony www Tak Tak Tak Tak
Dane teleadresowe Tak Tak Tak Tak
Opis oferty Tak Tak Tak Tak
4 zdjęcia produktu Nie Tak Tak Tak
Logotyp firmy Nie Tak Tak Tak
Adres www Nie Tak Tak Tak
Nazwa produktu Nie Tak Tak Tak
Wymiar produktu Nie Tak Tak Tak
Materiał wykonania Nie Tak Tak Tak
Cena produktu Nie Tak Tak Tak
Kolor produktu Nie Tak Tak Tak
Opis produktu Nie Tak Tak Tak
Styl produktu Nie Tak Tak Tak
Link do adresów salonów Nie Tak Tak Tak
* Przycisk KUP TERAZ lub ZOBACZ WIĘCEJ Nie Tak Tak Tak
Link do innych produktów
firmy na portalu
Nie Tak Tak Tak
Link do innych
produktów z kolekcji
Nie Tak Tak Tak
** Link do publikowania produktu
na portalu FACEBOOK
Nie Tak Tak Tak
Ikona "produkt w różnych
kolorach" (opcjonalnie)
Nie Tak Tak Tak
Ikona "produkt
ekologiczny" (opcjonalnie)
Nie Tak Tak Tak
Ikona "produkt prozdrowotny"
(opcjonalnie)
Nie Tak Tak Tak
Opcja dodawania
produktu do 'ulubionych'
Nie Tak Tak Tak
*** Liczba produktów w dziale
PRODUKTY
NIE 20 96 180
*** Liczba zdjęć aranżacyjnych w dziale POKOJE 0 0 8 15
**** Liczba produktów
w dziale NOWOŚCI
0 0 2 4
Produkty wyświetlane w oknie
OSTATNIO DODANE
NIE Tak Tak Tak
Pozycjonowanie produków po
typie, stylu, kolrze, materiale, kolekcji
NIE TAK TAK TAK
Baner na głównej stronie portalu
(format 250x300) (liczba odsłon)
NIE NIE 10 tys. 15 tys.
Baner w wybranym dziale
(format 250x300) (liczba odsłon)
NIE NIE 15 tys. 20 tys.
6 MIESIĘCY 400 zł 900 zł 1) 1920 zł 2) 3060 zł 3)
Zamów teraz Zamów teraz Zamów teraz Zamów teraz Zamów teraz

1) W abonamencie STANDARD za 900 zł przez 6 miesięcy możesz promować 20 swoich produktów, oznacza to iż miesięczny koszt promocji jednego produktu to tylko 7,5 zł, a dzienny koszt reklamy to zaledwie 25 groszy.

2) W abonamencie PLUS za 1920 zł przez 6 miesięcy możesz promować 96 swoich produktów, oznacza to iż miesięczny koszt promocji jednego produktu to tylko 3,33 zł, a dzienny koszt reklamy to zaledwie 11 groszy.

3) W abonamencie PREMIUM za 3060 zł przez 6 miesięcy możesz promować 180 swoich produktów, oznacza to iż miesięczny koszt promocji jednego produktu to tylko 2,83 zł, a dzienny koszt reklamy to zaledwie 9 groszy.

* Przycisk KUP TERAZ lub ZOBACZ WIĘCEJ - Przekierowanie na produkt w sklepie internetowym firmy lub na produkt na Twojej firmy stronie interentowej.

** Użytkownicy Twoje Inspiracje.com dzielą się swoim ulubionymi przedmiotami i zestawieniami z przyjaciółmi za pośrednictwem sieci społecznościowych i blogów, specjalna ikona na karcie Twojego produktu pozwala w łatwy i szybki sposób podzielić się produktem ze znajomymi na FACEBOOKu . Pozwól użytkownikom TI promować i "sprzedawać" Twoje produkty.

*** TwojeInspiracje.com dają Twojej firmie możliwość dodania do portalu zarówno produktów jak i inspiracyjnych zdjęć aranżacyjnych z użyciem Twoich produktów. Każdy produkt ma swoją Kartę, na której znajdują się informację o cenie, wymiarach, kolorze, materiale, stylu i co najważniejsze gdzie kupić produkt z linkiem do Twojego sklepu lub sieci dystrybucji zobacz przykład. Natomiast każdy pokój ma również swoją Kartę Pokoju z informacją o cenie zestawu, materiałach, kolorach, stylu i oczywiście gdzie kupić. Co najważniejsze do karty pokoju przypisane może zostać 12 Kart Produktów, które oczywiście znajdują się na zdjęciu. Jest to o tyle innowacyjne i użyteczne narzędzie gdyż klienci kupują gotowe rozwiązania na wnętrze i w łatwy sposób mogą odszukać produkty użyte na ich wymarzonej aranżacji zobacz przykład. Dlatego wykupując abonament PLUS masz możliwość dodania 96 produktów lub 8 pokoi z przypisanymi do każdego 12 produktami. Wykupując abonament PREMIUM masz możliwość dodania 180 produktów lub 15 pokoi z przypisanymi do każdego 12 produktami. Zarządzać ilościami dodanych pokoi bądź produktów możesz dowolnie z uwzględnieniem własnych potrzeb i strategii promocji.

**** Wybierając abonament PLUS lub PREMIUM dajemy Ci możliwość umieszczenia odpowiedniej liczby 2 lub 4 produktów w dziale Nowości Twoje Inspiracje.com . Wytypuj ze swojej oferty produkty które są nowe na rynku bądź takie na których promocji najbardziej Ci zależy. Pokaż swoim klientom to co masz najlepsze i podbij ich serca.

Podane ceny są cenami netto.

Abonament dla Producentów, Dystrybutorów, Sklepów

Poznaj szczegółową ofertę idealną dla Twojego biznesu.
Dołącz do nas i zacznij budowac swój sukces.

Twoje Inspiracje.com to najlepszy portal o dekoracji i wyposażeniu wnętrz. Inspiracje, zdjęcia i produkty, drzwi, podłogi, meble, dekoracje,
farby, akcesoria do kuchni i łazienki. Poznaj szczegóły, ceny, planuj zakupy dziel się z innymi. Inspiracje dla domu i wnętrz.
Copyrights © PARKY PAT 2011    All rights reserved.    Design by ParkyPat.pl